İçeriğe geç

Gizlilik Politikası

Hem bizim hem sizin güvenliğiniz açısından gizliliğinin korunması son derece önemlidir. Bu politika tarafımızdan işlenecek bilgilerin korunmasına ilişkindir. Bu kapsamda lütfen aşağıda yer alan bilgileri dikkatlice okuyunuz. Aşağıda yer alan bilgilendirme, hüküm ve koşullar kişisel bilgilerin korunması fikri ve sınai haklar ve bunlara ilişkin yasal düzenlemelere tabidir. Tarafınıza ait bilgileri depolayabilir ve işleyebiliriz, bu bilgiler; tarafınızca sitede yer alan formların doldurulması, ileride talep edebileceğiniz hizmetlere ilişkin form doldurulması sizinle iletişime geçebilmemiz için göndermiş olduğumuz yazışma irtibat adresleri, siparişleriniz için girmiş olduğunuz bilgiler ve siteye giriş çıkış bilgileriniz konum bilgileriniz weblogs ve diğer iletişim bilgilerinden oluşmaktadır. Ayrıca bilgisayarınız ve IP adresiniz, işletim sisteminiz ve tarayıcı tipinize ilişkin bilgileri reklamlarımız için toplayabiliriz. Aynı amaçla genel internet kullanımı ile ilgili olarak cookie kullanımı ile bilgi edinebiliriz. Bu durum sitenin geliştirilmesi ve daha kişisel hizmet sunabilmemiz için bize yardımcı olmaktadır. Siteyi kullanmanız halinde cookie kullanımına izin vermiş olmaktasınız. Siteyi kullanmak ve kişisel bilgilerinizi girmekle tarafınıza ait bilgilerin transfer depolama veya işlemeye tabi tutulacağını kabul etmiş olmaktasınız. Tarafınızca sunulacak bilgilerin yürürlükte bulunan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca büyük bir gizlilikle korunacağını beyan ederiz. Ancak belirtmek isteriz ki internet kullanımı tamamen güvenli değildir. Kişisel bilgilerinizin korunması için mümkün olan en yüksek çabayı göstermemize karşın tarafınızca girilen bilgilerin güvenliğini bu kapsamda garanti edememekteyiz, söz konusu bilgilerin girilmesi sizin sorumluluğunuzdadır. Bilgilerinizi aldığımızda yetkisiz erişimlerin engellenmesi için çok sıkı tedbirler uygulandığını belirtmek isteriz. Sizden aldığımız bilgileri aşağıdaki şekillerde kullanacağız;

i. Sitemizin içeriğinin siz ve bilgisayarınız için en iyi şekilde sunumunu sağlamak.

ii. İzin vermiş olmanız halinde ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve taleplerinize uygun olarak ilginizi çekebildiğni düşündüğümüz ürün ve hizmetlerimizle ilgili olarak tarafınıza bildirimde bulunulması.

iii. Yapmış olduğunuz alım ve siparişlerle ilgili olarak tarafınıza göndermekle yükümlü olduğumuz sözleşme ve bilgilendirmenin size ulaştırılabilmesi.

iv. Tercih etmeniz halinde, hizmetlerimizin interaktif özellikleri ile ilgili olarak katılımınızın sağlanması.

v. Sizi sitede yer alan hizmetlerde yapılan değişiklikler hakkında bilgilendiririz.

Tarafınıza ait bilgileri şirketlerimiz, grup şirketlerimiz, iştiraklerimiz ile paylaşabiliriz. Ayrıca tarafınıza ait kişisel bilgileri aşağıda yer alan şartların varlığı halinde üçüncü kişiler ile de paylaşabiliriz.

i. Kişisel bilgilerinizin paylaşılmasını gerektirecek bir birleşme ya da devralma işlemi olması halinde,

ii. Satın aldığınız ürünlerin doğrudan tedarikçileri ile,

iii. Şirketimizin tüm varlıkları ile birlikte satılması halinde,

iv. Yasal bir zorunluluk olması halinde.

Bu hükümler başka şirket ya da kuruluşlarla dolandırıcılığın engellenmesi ve kredi riskinin düşürülmesi amacı ile paylaşılabilir. Bu Güvenlik ve Gizlilik Hükümleri Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve uluslararası ilgili mevzuata tabi olup, ihtilaf halinde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır. Burada yer alan güvenlik ve gizlilik politikasında yapılacak değişiklikler bu sitede ilan edilecektir.